Kemal'in Forum Dünyası

Forum içeriğinin tamamını görebilmek için kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Eğer zaten üye iseniz lütfen giriş yapınız.

Giriş yapmadan gezinmek için aşağıdaki
"Tekrar görüntüleme!"
seçeneği ile bu pencereyi kapatabilirsiniz

VİDEO ŞİİR - ANLADIM - CAN YÜCEL Kemali10
Kemal'in Forum Dünyası

Forum içeriğinin tamamını görebilmek için kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Eğer zaten üye iseniz lütfen giriş yapınız.

Giriş yapmadan gezinmek için aşağıdaki
"Tekrar görüntüleme!"
seçeneği ile bu pencereyi kapatabilirsiniz

VİDEO ŞİİR - ANLADIM - CAN YÜCEL Kemali10
Kemal'in Forum Dünyası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kemal'in Forum Dünyası

Forum'a şu ana kadar 391 mesaj atıldı.

AnasayfaTakvimGaleriAramaKayıt OlGiriş yap

VİDEO ŞİİR - ANLADIM - CAN YÜCEL

YazarMesaj
aslankemal
Admin
aslankemal

Erkek
Koç Domuz

KİŞİSEL ALANIM
MAKSAT MUHABBET MAKSAT MUHABBET: ...........Karbon madde temelli erkek kalıbı bedenindeki vücut ülkesinde ruhu ve nefsi; İnsan-ı Kamil (Adam Kadmon, Cheun-jen, Purusha) ile Hayvan-İnsan arasında iç savaş halinde bir insan.
BUNLARI DİNLİYORUM BUNLARI DİNLİYORUM: Klasik Gitar; Andres Segovia, David Russell, Miloš Karadaglić, Kaori Muraji, Xuefei Yang ......

VİDEO ŞİİR - ANLADIM - CAN YÜCEL Empty
MesajKonu: VİDEO ŞİİR - ANLADIM - CAN YÜCEL   VİDEO ŞİİR - ANLADIM - CAN YÜCEL Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 11:50 am

Yaşayınca Anladım - Can Yücel

Bunca zaman bana anlatmaya çalıştığınıkendimi bulduğumda anladım. . . Herkesin mutlu olmak için başka bir yolu varmış Kendi yolumu çizdiğimde anladım..
Bir tek yaşanarak öğrenilirmiş hayat okuyarakdinleyerek değil.. . . . Bildiklerini bana neden anlatmadığını anladım..
Yüreğinde aşk olmadan geçen her gün kayıpmış . . . . Aşk peşinden neden yalınayak koştuğunu anladım..
Neden hiç ağlamadığını anladım..
Ağlayanı güldürebilmekağlayanla ağlamaktan daha değerliymiş . . . Gözyaşımı kahkahaya çevirdiğinde anladım..
Bir insanı herhangi biri kırabilirama bir tek en çok sevdiği acıtabilirmiş . . Çok acıttığında anladım..
Fakathak edermiş sevilen onun için dökülen her damla gözyaşını . . . Gözyaşlarıyla birlikte sevinçler terk ettiğinde anladım..
Yalan söylememek değil gerçeği gizlememekmiş marifet . . . . . Yüreğini elime koyduğunda anladım..
''Sana ihtiyacım var gel ! '' diyebilmekmiş güçlü olmak . . . . . . Sana ''git'' dediğimde anladım..
Biri sana ''git'' dediğinde ''kalmak istiyorum'' diyebilmekmiş sevmek . . . Git dediklerinde gittiğimde anladım..
Sana sevgim şımarık bir çocukmuşher düştüğünde zırıl zırıl ağlayan . . Büyüyüp bana sımsıkı sarıldığında anladım..
Özür dilemek değil ''affet beni'' diye haykırmak istemekmiş pişman olmak. Gerçekten pişman olduğumda anladım..
Ve gurur kaybedenlerinacizlerin maskesiymiş
Sevgi dolu yüreklerin gururu olmazmış . . . . . . . . Yüreğimde sevgi bulduğumda anladım..
Ölürcesine isteyen beklemez sadece umut edermiş bir gün affedilmeyi . Beni af etmeni ölürcesine istediğimde anladım..
Sevgi emekmiş Emek ise vazgeçmeyecek kadar ama özgür bırakacak kadar sevmekmiş...
http://aslankemalaslan.tr.gg

VİDEO ŞİİR - ANLADIM - CAN YÜCEL
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FLASH ŞİİR - EĞER- CAN YÜCEL
» FLASH ŞİİR - AKDENİZ YARAŞIYOR SANA - CAN YÜCEL
» ŞİİR VİDEO - KOMEDİ ŞİİR
» VİDEO ŞİİR - YAĞMUR - NURULLAH GENÇ
» VİDEO ŞİİR - SESSİZ GEMİ - YAHYA KEMAL BEYATLI